Нова пошта (за рахунок покупця)
Термін доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів з моменту надходження грошей на розрахунковий рахунок. Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни та час прибуття товару до пункту призначення.

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії замовлення зберігається на пункті видачі трохи більше 5 робочих днів, після чого відправляється назад! Отримати замовлення може лише людина, яка вказана у транспортній декларації, як одержувач. При собі потрібно обов'язково мати паспорт!

Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії "Нова пошта" Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відслідкувати замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії.

Адресна доставка до дверей по Україні:
Доставка здійснюється кур'єрами компанії Нова Пошта за рахунок покупця.

Укрпошта (за рахунок покупця)
Доставка "Укрпоштою" займає від 3 до 7 днів з моменту надходження грошей на розрахунковий рахунок.

Зверніть увагу!
Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються згідно з графіком роботи перевізника. Графік роботи компанії Ви можете знайти на офіційному сайті компанії. Також Ви можете відстежити замовлення за допомогою спеціального сервісу на сайті компанії "Укрпошта".Разом із замовленим товаром Ви отримуєте всі необхідні документи (сертифікат відповідності, свідоцтво про державну реєстрацію препаратів та методичні рекомендації щодо використання)

Україна

Область

Міста